Satılık - Arsa 2300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
105 000 €
45 €/m²
Property 44666 photo 1
Property 44666 photo 2
Property 44666 photo 3
Property 44666 photo 4
Property 44666 photo 5
Property 44666 photo 6
Property 44666 photo 7
Property 44666 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 2300 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 32407
  • Metrekare 2431 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 28732
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 32703
  • Metrekare 1174 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 47137
  • Metrekare 10195 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
96 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 40719
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 26754
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m

Bülten aboneliği