Satılık - Arsa 3750 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Selanik
280 000 €
74 €/m²
Property 4447 photo 1
Property 4447 photo 2
Property 4447 photo 3
Property 4447 photo 4
Property 4447 photo 5
Property 4447 photo 6
Property 4447 photo 7
Property 4447 photo 8
Property 4447 photo 9
Property 4447 photo 10
Property 4447 photo 11
Property 4447 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 3750 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 46536
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 46798
  • Metrekare 4170 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
380 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 46799
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47242
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 49580
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
230 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 49799
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 51086
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
260 000 € 1165 €/m²
  • Nesne kodu 53218
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 787 €/m²
  • Nesne kodu 56599
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
225 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56930
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği