89 783 €
1575 €/m²
Property 44426 photo 1
Property 44426 photo 2
Property 44426 photo 3
Property 44426 photo 4
Property 44426 photo 5
Property 44426 photo 6
Property 44426 photo 7
Property 44426 photo 8
Property 44426 photo 9
Property 44426 photo 10
Property 44426 photo 11
Property 44426 photo 12
Property 44426 photo 13
Property 44426 photo 14
Property 44426 photo 15
Property 44426 photo 16
Property 44426 photo 17
Property 44426 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1978
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 57 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir mutfak, bir duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
89 783 € 1575 €/m²
  • Nesne kodu 44426
  • Metrekare 57 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
95 000 € 2567 €/m²
  • Nesne kodu 44335
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65826
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 1938 €/m²
  • Nesne kodu 65886
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 1
Satılık
110 000 € 1309 €/m²
  • Nesne kodu 65076
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği