320 000 €
16 €/m²
Property 44365 photo 1
Property 44365 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
288 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 52613
  • Metrekare 4300 m²
  • Rooms 2
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
430 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 55851
  • Metrekare 5834 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
350 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 56280
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği