Satılık - Arsa 2250 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi
65 000 €
28 €/m²
Property 4343 photo 1
Property 4343 photo 2
Property 4343 photo 3
Property 4343 photo 4
Property 4343 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2250 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 110 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 28940
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 29621
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
80 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30550
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 30939
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
80 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33302
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
90 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37319
  • Metrekare 9400 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
90 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37320
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
82 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 41521
  • Metrekare 458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
85 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 48421
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
70 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 50040
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 140 m

Bülten aboneliği