60 000 €
24 €/m²
Property 43283 photo 1
Property 43283 photo 2
Property 43283 photo 3
Property 43283 photo 4
Property 43283 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 28 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39474
  • Metrekare 9359 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
52 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 42970
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 19792
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
70 000 € 608 €/m²
  • Nesne kodu 49660
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 62633
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 51201
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
50 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 26169
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 15878
  • Metrekare 1261 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
55 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 26945
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği