Satılan
Property 41497 photo 1
Property 41497 photo 2
Property 41497 photo 3
Property 41497 photo 4
Property 41497 photo 5
Property 41497 photo 6
Property 41497 photo 7
Property 41497 photo 8
Property 41497 photo 9
Property 41497 photo 10
Property 41497 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1959
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 55 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
87 000 € 2175 €/m²
  • Nesne kodu 64441
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1581 €/m²
  • Nesne kodu 64442
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2202 €/m²
  • Nesne kodu 64447
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Nesne kodu 64456
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Kiralık
600 € den 570 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 64462
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
167 000 € 3211 €/m²
  • Nesne kodu 64468
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 64469
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2881 €/m²
  • Nesne kodu 64470
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 64471
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 64472
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği