130 000 €
3023 €/m²
Property 41183 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5200 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 43 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 7942
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2176 €/m²
  • Nesne kodu 8127
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 12503
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 22548
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 22594
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 1529 €/m²
  • Nesne kodu 28736
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 3064 €/m²
  • Nesne kodu 34805
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 34845
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3804 €/m²
  • Nesne kodu 34846
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34854
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği