185 000 €
2342 €/m²
Property 6260 photo 1
Property 6260 photo 2
Property 6260 photo 3
Property 6260 photo 4
Property 6260 photo 5
Property 6260 photo 6
Property 6260 photo 7
Property 6260 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 2
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 79 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, bir mutfak mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 10937
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 3012 €/m²
  • Nesne kodu 35804
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35828
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 44198
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4310 €/m²
  • Nesne kodu 45898
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2212 €/m²
  • Nesne kodu 48775
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 2
Satılık
248 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 51568
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
247 000 € 3012 €/m²
  • Nesne kodu 53235
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 4016 €/m²
  • Nesne kodu 65117
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği