Satılan
85 000 € 72 000 €
1309 €/m²
Property 40797 photo 1
Property 40797 photo 2
Property 40797 photo 3
Property 40797 photo 4
Property 40797 photo 5
Property 40797 photo 6
Property 40797 photo 7
Property 40797 photo 8
Property 40797 photo 9
Property 40797 photo 10
Property 40797 photo 11
Property 40797 photo 12
Property 40797 photo 13
Property 40797 photo 14
Property 40797 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1966
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6800 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 55 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 34880
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
108 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59744
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
123 000 € 1863 €/m²
  • Nesne kodu 63320
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Nesne kodu 63706
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63856
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 64259
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65251
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 65788
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği