Satılık - Müstakil ev 100 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Nea Propontida Mouries
290 000 €
2900 €/m²
Property 40670 photo 1
Property 40670 photo 2
Property 40670 photo 3
Property 40670 photo 4
Property 40670 photo 5
Property 40670 photo 6
Property 40670 photo 7
Property 40670 photo 8
Property 40670 photo 9
Property 40670 photo 10
Property 40670 photo 11
Property 40670 photo 12
Property 40670 photo 13
Property 40670 photo 14
Property 40670 photo 15
Property 40670 photo 16
Property 40670 photo 17
Property 40670 photo 18
Property 40670 photo 19
Property 40670 photo 20
Property 40670 photo 21
Property 40670 photo 22
Property 40670 photo 23
Property 40670 photo 24
Property 40670 photo 25
Property 40670 photo 26
Property 40670 photo 27
Property 40670 photo 28

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 100 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 1511 €/m²
  • Nesne kodu 22352
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 26081
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 26673
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 7
Satılık
330 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 31811
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 2900 €/m²
  • Nesne kodu 40670
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 45229
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 47037
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
350 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 51088
  • Metrekare 630 m²
  • Rooms 7
Satılık
300 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 59420
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
280 000 € 1021 €/m²
  • Nesne kodu 59956
  • Metrekare 274 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği