670 000 €
3146 €/m²
Property 3933 photo 1
Property 3933 photo 2
Property 3933 photo 3
Property 3933 photo 4
Property 3933 photo 5
Property 3933 photo 6
Property 3933 photo 7
Property 3933 photo 8
Property 3933 photo 9
Property 3933 photo 10
Property 3933 photo 11
Property 3933 photo 12
Property 3933 photo 13
Property 3933 photo 14
Property 3933 photo 15
Property 3933 photo 16
Property 3933 photo 17
Property 3933 photo 18
Property 3933 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 1988
  • Oda sayısı: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 213 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 4 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Rezidans, Palaio Faliro semtinin sahil bölgesinde yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
940 000 € 8173 €/m²
  • Nesne kodu 58413
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Nesne kodu 64113
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
705 000 € 5507 €/m²
  • Nesne kodu 65052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
695 000 € 5696 €/m²
  • Nesne kodu 65652
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 6198 €/m²
  • Nesne kodu 65769
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 6270 €/m²
  • Nesne kodu 65770
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6393 €/m²
  • Nesne kodu 65771
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği