Satılan

Satılık - Daire 80 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
İstek üzeri
Property 3883 photo 1
Property 3883 photo 2
Property 3883 photo 3
Property 3883 photo 4
Property 3883 photo 5
Property 3883 photo 6
Property 3883 photo 7
Property 3883 photo 8
Property 3883 photo 9
Property 3883 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 3: гостиная с кухней, 2 спальни, санузел(ванная), кладовая
  • Diğer olanaklar: отопление на электричестве, камин, складское помещение, кладовая, лифт
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Pieria’da satılık 80 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
80 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 56417
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
92 000 € 75 000 € 669 €/m²
  • Nesne kodu 56544
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56646
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56647
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 56648
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56649
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56650
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 57039
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 57100
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 58106
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği