Property 37780 photo 1
Property 37780 photo 2
Property 37780 photo 3
Property 37780 photo 4
Property 37780 photo 5
Property 37780 photo 6
Property 37780 photo 7
Property 37780 photo 8
Property 37780 photo 9
Property 37780 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2001
  • Yenileme yılı: 2008
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te kiralık 280 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 61671
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
495 000 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 64164
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 6
Satılık
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Nesne kodu 58524
  • Metrekare 319 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
499 000 € 1996 €/m²
  • Nesne kodu 55969
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Nesne kodu 57386
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği