Satılan

Satılık - Mezonet 102 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
200 000 €
1961 €/m²
Property 3756 photo 1
Property 3756 photo 2
Property 3756 photo 3
Property 3756 photo 4
Property 3756 photo 5
Property 3756 photo 6
Property 3756 photo 7
Property 3756 photo 8
Property 3756 photo 9
Property 3756 photo 10
Property 3756 photo 11
Property 3756 photo 12
Property 3756 photo 13
Property 3756 photo 14
Property 3756 photo 15
Property 3756 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Attiki’de satılık 102 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Nesne kodu 4336
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
270 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 8632
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 825 €/m²
  • Nesne kodu 9891
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
195 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 13053
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 5
Satılık
237 000 € 1402 €/m²
  • Nesne kodu 13323
  • Metrekare 169 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 1348 €/m²
  • Nesne kodu 22047
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 22228
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
260 000 € 1733 €/m²
  • Nesne kodu 22937
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 23127
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 24460
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği