Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5500 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Poligiros Belediyesi
Vavdos Belediyesi
50 000 €
9 €/m²
Nesne kodu
37212
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5500 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Vavdos Belediyesi (Poligiros Belediyesi) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
22000 m
En yakın şehire uzaklık:
4 km
Havaalanına uzaklık:
32 km
Açıklama
Satılık Arsa 5500 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
65 000 €
107 €/m²
Arsa 605 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
65834
Metrekare
605 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
45 000 €
128 €/m²
Arsa 350 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
56101
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
55 000 €
157 €/m²
Arsa 350 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
54686
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
60 000 €
4 €/m²
Arsa 14000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
37214
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
30000 m
Satılık
60 000 €
111 €/m²
Arsa 537 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
56883
Metrekare
537 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
60 000 €
40 €/m²
Arsa 1500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
40456
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
55 000 €
94 €/m²
Arsa 580 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
57473
Metrekare
580 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
55 000 €
27 €/m²
Arsa 2000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
36045
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Önerilen
Satılık
70 000 €
6 €/m²
Arsa 11500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
60542
Metrekare
11500 m²
Denize uzaklık
8600 m
Satılık
70 000 €
9 €/m²
Arsa 7440 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
61304
Metrekare
7440 m²
Denize uzaklık
2500 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat