380 000 €
3065 €/m²
Property 36694 photo 1
Property 36694 photo 2
Property 36694 photo 3
Property 36694 photo 4
Property 36694 photo 5
Property 36694 photo 6
Property 36694 photo 7
Property 36694 photo 8
Property 36694 photo 9
Property 36694 photo 10
Property 36694 photo 11
Property 36694 photo 12
Property 36694 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 15600 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 124 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
495 000 € 5963 €/m²
  • Nesne kodu 65225
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 4010 €/m²
  • Nesne kodu 65230
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
510 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 65254
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 4531 €/m²
  • Nesne kodu 65321
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 4491 €/m²
  • Nesne kodu 65334
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
553 000 € 6583 €/m²
  • Nesne kodu 65337
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği