Satılık - Arsa 96000 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 3638 photo 1
Property 3638 photo 2
Property 3638 photo 3
  • Nesne kodu 3638
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 96000 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 96000 metrekare Selanik’te. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Sitede 6000 metrekare alana sahip bir bina bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
5 900 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 8350
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
7 500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 12244
  • Metrekare 37500 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 14002
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14400
  • Metrekare 5274 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği