180 000 €
1800 €/m²
Property 35874 photo 1
Property 35874 photo 2
Property 35874 photo 3
Property 35874 photo 4
Property 35874 photo 5
Property 35874 photo 6
Property 35874 photo 7
Property 35874 photo 8
Property 35874 photo 9
Property 35874 photo 10
Property 35874 photo 11
Property 35874 photo 12
Property 35874 photo 13
Property 35874 photo 14
Property 35874 photo 15
Property 35874 photo 16
Property 35874 photo 17
Property 35874 photo 18
Property 35874 photo 19
Property 35874 photo 20
Property 35874 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1981
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
220 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 60916
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 65274
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 2884 €/m²
  • Nesne kodu 65364
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
262 500 € 6104 €/m²
  • Nesne kodu 62801
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 61831
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 13157 €/m²
  • Nesne kodu 63015
  • Metrekare 19 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği