195 000 €
2786 €/m²
Property 35829 photo 1
Property 35829 photo 2
Property 35829 photo 3
Property 35829 photo 4
Property 35829 photo 5
Property 35829 photo 6
Property 35829 photo 7
Property 35829 photo 8
Property 35829 photo 9
Property 35829 photo 10
Property 35829 photo 11
Property 35829 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1
Satılık
190 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65592
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65227
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 66015
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 4148 €/m²
  • Nesne kodu 66134
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 66012
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği