190 000 €
2000 €/m²
Property 65592 photo 1
Property 65592 photo 2
Property 65592 photo 3
Property 65592 photo 4
Property 65592 photo 5
Property 65592 photo 6
Property 65592 photo 7
Property 65592 photo 8
Property 65592 photo 9
Property 65592 photo 10
Property 65592 photo 11
Property 65592 photo 12
Property 65592 photo 13
Property 65592 photo 14
Property 65592 photo 15
Property 65592 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1971
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 95 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Daire, Zografou merkezinde ayrıcalıklı bir konumda, canlı ve düzenli bir kentsel çevrede yer almaktadır. Toplam 95 m² yaşam alanına sahip olan mülk, modern yaşam ihtiyaçlarına uygun, fonksiyonel ve konforlu bir plan sunmaktadır.

Gayrimenkul; iki geniş yatak odası, aydınlık bir salon ve ayrı bir mutfaktan oluşmaktadır. Dengeli iç planlaması günlük yaşamda pratiklik ve konfor sağlamaktadır. Elverişli cephe yönü gün boyunca bol doğal ışık almasını sağlayarak sıcak ve davetkâr bir atmosfer yaratır.

1970’li yıllarda inşa edilmiş olan bina bakımlı durumdadır. Konumu sayesinde toplu taşıma, alışveriş noktaları ve temel hizmetlere kolay erişim imkânı sunar. Hem oturum hem de yatırım amacıyla Atina’nın en dinamik bölgelerinden birinde güvenli bir tercihtir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65784
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 64821
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2564 €/m²
  • Nesne kodu 66046
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2229 €/m²
  • Nesne kodu 63265
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 66044
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2039 €/m²
  • Nesne kodu 65272
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65355
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği