İstek üzeri
Property 35803 photo 1
Property 35803 photo 2
Property 35803 photo 3
Property 35803 photo 4
Property 35803 photo 5
Property 35803 photo 6
Property 35803 photo 7
Property 35803 photo 8
Property 35803 photo 9
Property 35803 photo 10
Property 35803 photo 11
Property 35803 photo 12
Property 35803 photo 13
Property 35803 photo 14
Property 35803 photo 15
Property 35803 photo 16
Property 35803 photo 17
Property 35803 photo 18
Property 35803 photo 19
Property 35803 photo 20
Property 35803 photo 21
Property 35803 photo 22
Property 35803 photo 23
Property 35803 photo 24
Property 35803 photo 25
Property 35803 photo 26
Property 35803 photo 27
Property 35803 photo 28
Property 35803 photo 29
Property 35803 photo 30
Property 35803 photo 31
Property 35803 photo 32
Property 35803 photo 33
Property 35803 photo 34
Property 35803 photo 35
Property 35803 photo 36

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Girit’te kiralık 250 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Nesne kodu 65560
  • Metrekare 288 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62220
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 4032 €/m²
  • Nesne kodu 56919
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56923
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
340 000 € 5762 €/m²
  • Nesne kodu 66025
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği