Satılık - Arsa 1611 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
45 000 €
27 €/m²
Property 35783 photo 1
Property 35783 photo 2
Property 35783 photo 3
Property 35783 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 1611 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 26947
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
45 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 23336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 42640
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 €
  • Nesne kodu 2922
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
55 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 31720
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
47 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 49675
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 3714
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 25478
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 62633
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 4985
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği