Satılık - Arsa 4225 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
59 €/m²
Property 3560 photo 1
Property 3560 photo 2
Property 3560 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 37 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 4225 metrekare Korfu’da. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Satılık, Korfu adasının kuzeyinde 4.025 metrekare arsa.

Arsa denizden çok uzakta değil, tüm iletişim yakınlar.

Arsa, çok gelişmiş bir altyapıya sahip geleneksel bir köyde yer almaktadır ve yıl boyunca yaşamaya uygundur. Yürüme mesafesinde banka, mağaza, fırın, kafeler ve tavernalar bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42942
  • Metrekare 25969 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
280 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 43703
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46063
  • Metrekare 7606 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
315 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 48867
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği