Satılık - Arsa 2000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
125 €/m²
Property 47381 photo 1
Property 47381 photo 2
Property 47381 photo 3
Property 47381 photo 4
Property 47381 photo 5
Property 47381 photo 6
Property 47381 photo 7
Property 47381 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
215 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 48390
  • Metrekare 11450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
315 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 48867
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
370 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 49614
  • Metrekare 44872 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 50915
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği