140 000 €
2258 €/m²
Property 35583 photo 1
Property 35583 photo 2
Property 35583 photo 3
Property 35583 photo 4
Property 35583 photo 5
Property 35583 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1968
  • Yenileme yılı: 2002
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 62 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60136
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60320
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
137 000 € 1876 €/m²
  • Nesne kodu 57034
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 57683
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 4146 €/m²
  • Nesne kodu 65308
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34854
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 36641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
165 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 61701
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği