Satılık - Arsa 9600 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
85 000 € 70 000 €
7 €/m²
Property 3548 photo 1
Property 3548 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 9600 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 20263
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 20971
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
70 000 € 269 €/m²
  • Nesne kodu 21579
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 438 €/m²
  • Nesne kodu 22280
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
75 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 30614
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği