2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 582 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, 3 tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Nesne kodu 45258
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 45284
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Nesne kodu 49030
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Nesne kodu 56150
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Nesne kodu 56467
  • Metrekare 347 m²
  • Denize uzaklık 37 m
Satılık
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Nesne kodu 56674
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
2 000 000 € 5714 €/m²
  • Nesne kodu 58113
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Nesne kodu 59946
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği