Satılık - Arsa 32000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Elani
180 000 €
5 €/m²
Property 3435 photo 1
Property 3435 photo 2
Property 3435 photo 3
Property 3435 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 32000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Arsa, bir çam ormanı ile çevrili, gelişmiş bir altyapıya sahip pitoresk bir köyde yer almaktadır. Tüm yıl boyunca mağazalar, süpermarketler, geleneksel tavernalar ve kafeler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 30116
  • Metrekare 6700 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 30916
  • Metrekare 2002 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 31467
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 32196
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 32531
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 32588
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
250 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 33793
  • Metrekare 11005 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
265 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34939
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
170 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 36412
  • Metrekare 10700 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 36561
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği