23 nesneleri 2 sayfa

Satılık
580 000 € 420 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 880
  • Metrekare 14300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 3435
  • Metrekare 32000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 6447
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 19433
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 000 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 20239
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
400 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 22655
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
210 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 23233
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 26033
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 39830
  • Metrekare 4248 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Elani, Yunanistan’da Emlak

Elani, Yunanistan’ın Halkidiki bölgesinin en güzel ve huzurlu alanlarından biridir. Çam ormanları ve kristal berraklığında denizle çevrili bu küçük sahil beldesi, Kassandra yarımadasında tatil evi, yatırım amaçlı mülk veya daimi ikamet için ideal bir yerdir.

Elani’de Neden Emlak Satın Almalısınız?

Elani’deki emlak; doğal güzellik, mahremiyet ve popüler turistik noktalara kolay erişimi bir araya getirir. Bölge şunları sunar:

  • Durgun ve sığ sulara sahip temiz kumsal plajlar
  • Deniz manzaralı çam kaplı tepeler ve yürüyüş rotaları
  • Aileler için ideal, sakin bir yerleşim ortamı
  • Siviri, Fourka ve Kallithea köylerine hızlı ulaşım
  • Selanik ve uluslararası havaalanı ile iyi bağlantı

Elani’de Emlak Türleri

Elani’de yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun farklı emlak türleri bulabilirsiniz:

  • Özel havuzlu modern villalar ve panoramik deniz manzaraları
  • Çam ağaçları ve bahçelerle çevrili geleneksel evler
  • İyi bakımlı komplekslerde tatil daireleri
  • Özel bir ev inşa etmek için arsa seçenekleri

İster lüks bir villa ister deniz kenarında rahat bir daire tercih edin, Elani konforlu yaşam ve istikrarlı kira geliri için birçok fırsat sunar.