Satılık - Arsa 1750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
25 000 € 20 000 €
11 €/m²
Property 3408 photo 1
Property 3408 photo 2
Property 3408 photo 3

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 1750 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
33 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 61021
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
22 750 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 57431
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
35 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 62672
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
35 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 31017
  • Metrekare 5325 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
22 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 59103
  • Metrekare 653 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
25 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 60581
  • Metrekare 1011 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
25 000 € 20 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 23560
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
27 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 45509
  • Metrekare 1386 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
25 000 € 238 €/m²
  • Nesne kodu 47632
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
33 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 57799
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 860 m

Bülten aboneliği