375 000 €
3571 €/m²
Property 34022 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 21000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 105 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, barbekü, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Nesne kodu 34842
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3064 €/m²
  • Nesne kodu 36694
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3083 €/m²
  • Nesne kodu 41734
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 45899
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4404 €/m²
  • Nesne kodu 45904
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 49270
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
370 000 € 4625 €/m²
  • Nesne kodu 49912
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 51027
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 3119 €/m²
  • Nesne kodu 51219
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 4597 €/m²
  • Nesne kodu 51317
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği