3 000 000 € 2 900 000 €
5800 €/m²
Property 33615 photo 1
Property 33615 photo 2
Property 33615 photo 3
Property 33615 photo 4
Property 33615 photo 5
Property 33615 photo 6
Property 33615 photo 7
Property 33615 photo 8
Property 33615 photo 9
Property 33615 photo 10
Property 33615 photo 11
Property 33615 photo 12
Property 33615 photo 13
Property 33615 photo 14
Property 33615 photo 15
Property 33615 photo 16
Property 33615 photo 17
Property 33615 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 500 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Nesne kodu 56466
  • Metrekare 379 m²
  • Denize uzaklık 37 m
Satılık
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Nesne kodu 58507
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Nesne kodu 62228
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Nesne kodu 58524
  • Metrekare 319 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Nesne kodu 51148
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği