Satılık - Yatırım, iş 142 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Vari - Varkiza Vari
460 000 €
3239 €/m²
Property 3322 photo 1
Property 3322 photo 2
Property 3322 photo 3
Property 3322 photo 4
Property 3322 photo 5
Property 3322 photo 6
Property 3322 photo 7

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,04%
  • Yapı izni oranı: 6
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 142 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Atina'nın kuzeyindeki Vari semtinde bir parça gayrimenkul satışa sunulmuştur. Harika bir yatırım projesi!

Şu anda işletme, ilgili izinle pahalı arabaların araba tamirhanesi olarak kiralanmıştır. Nane durumundadır , bölge asfaltlanmış ve taranmıştır.

Aylık kiralama tutarları  1550 € Euro'dur.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
460 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 3322
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
630 000 € 1852 €/m²
  • Nesne kodu 5099
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
450 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 9321
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
370 000 € 3978 €/m²
  • Nesne kodu 14675
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
490 000 € 1794 €/m²
  • Nesne kodu 40542
  • Metrekare 273 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
650 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 48583
  • Metrekare 352 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
470 000 € 552 €/m²
  • Nesne kodu 51364
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği