Satılık - Yatırım, iş 100 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
270 000 €
2700 €/m²
Property 32825 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2004
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 100 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 €
  • Nesne kodu 2832
  • Metrekare 0 m²
  • Rooms 5
Satılık
300 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 4565
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 37000 m
Satılık
320 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 9514
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
300 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 10005
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
330 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 18526
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
290 000 € 644 €/m²
  • Nesne kodu 29262
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 15
Satılık
270 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 32825
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 35876
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
300 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 38860
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
300 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 49323
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği