Satılık - Yatırım, iş 240 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
300 000 €
1250 €/m²
Property 4565 photo 1
Property 4565 photo 2
Property 4565 photo 3
Property 4565 photo 4
Property 4565 photo 5
Property 4565 photo 6
Property 4565 photo 7
Property 4565 photo 8
Property 4565 photo 9
Property 4565 photo 10
Property 4565 photo 11
  • Nesne kodu 4565
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 240 m²
  • Arazi büyüklüğü 1070 m²
  • Bölge Pieria
  • Location Pieria (idari bölge) (Makedonya)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1992
  • Yenileme yılı: 2014
  • Diğer olanaklar: веранды, камин, проводка для отопления
  • Denize mesafe: 37000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 240 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 18526
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
390 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 18577
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
290 000 € 644 €/m²
  • Nesne kodu 29262
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 15
Satılık
350 000 € 1944 €/m²
  • Nesne kodu 30446
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
380 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 30958
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
430 000 € 447 €/m²
  • Nesne kodu 30971
  • Metrekare 960 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
330 000 € 687 €/m²
  • Nesne kodu 32387
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
270 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 32825
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 35876
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 754 €/m²
  • Nesne kodu 36030
  • Metrekare 530 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği