Satılan

Satılık - Mezonet 240 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
500 000 €
2083 €/m²
Property 327 photo 1
Property 327 photo 2
Property 327 photo 3
Property 327 photo 4
Property 327 photo 5
Property 327 photo 6
Property 327 photo 7
Property 327 photo 8
Property 327 photo 9
Property 327 photo 10
Property 327 photo 11
Property 327 photo 12
Property 327 photo 13
Property 327 photo 14
Property 327 photo 15
Property 327 photo 16
Property 327 photo 17
  • Nesne kodu 327
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 240 m²
  • Arazi büyüklüğü 300 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2010
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 4: подвал: салон, спальня, туалет. 0 этаж: салон,кухня и туалет. 1 этаж: 3 спальни и 2 туалета . 2 этаж: мансарда с балконом.
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 240 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 6403
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
580 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 7520
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
520 000 € 4160 €/m²
  • Nesne kodu 8412
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 3615 €/m²
  • Nesne kodu 11035
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 6
Satılık
590 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 11348
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
674 650 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 11617
  • Metrekare 279 m²
  • Rooms 5
Satılık
405 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 13804
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 2244 €/m²
  • Nesne kodu 16355
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 8
Satılık
472 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 18107
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 23786
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği