430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: D
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 3600 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Attiki’de satılık 250 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------------

SATILIK: 250 m² VİLLA – KAPANDRİTİ (Agioi Anargyroi)

Kapandriti, Agioi Anargyroi bölgesinde yer alan, 2004 yapımı 250 m² villa satılıktır. 10.250 m² arsa içinde yer almakta olup deniz ve dağ manzarasına sahiptir.

Mülk yaklaşık 350 metre rakımda, sessiz ve yeşil bir bölgede bulunmaktadır. Denize yaklaşık 3,6 km, Atina Uluslararası Havalimanı’na 48 km uzaklıktadır.

Özellikler:

  • 250 m² konut
  • 10.250 m² arsa
  • 3 kat (bodrum, zemin, 1. kat)
  • 3 yatak odası, 3 banyo, 1 WC
  • Yüzme havuzu, şömine, klima
  • Merkezi yağlı ısıtma
  • Eşyalı
  • Bahçe, depo, açık otopark
  • Deniz ve dağ manzarası

Sürekli yaşam, tatil evi veya yatırım için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 1919 €/m²
  • Nesne kodu 22184
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 5
Satılık
525 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 23786
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 25497
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
420 000 € 1909 €/m²
  • Nesne kodu 30107
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
610 000 € 2652 €/m²
  • Nesne kodu 30168
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
425 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 35101
  • Metrekare 288 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 35102
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 7
Satılık
580 000 € 2416 €/m²
  • Nesne kodu 36223
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
440 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 36952
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 6
Satılık
600 000 € 2459 €/m²
  • Nesne kodu 37027
  • Metrekare 244 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği