495 000 €
2380 €/m²
Property 66145 photo 1
Property 66145 photo 2
Property 66145 photo 3
Property 66145 photo 4
Property 66145 photo 5
Property 66145 photo 6
Property 66145 photo 7
Property 66145 photo 8
Property 66145 photo 9
Property 66145 photo 10
Property 66145 photo 11
Property 66145 photo 12
Property 66145 photo 13
Property 66145 photo 14
Property 66145 photo 15
Property 66145 photo 16
Property 66145 photo 17
Property 66145 photo 18
Property 66145 photo 19
Property 66145 photo 20
Property 66145 photo 21
Property 66145 photo 22
Property 66145 photo 23
Property 66145 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2005
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 14360 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Attiki’de satılık 208 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------

Gerakas Merkez’de Satılık 208 m² Dubleks Daire

Gerakas merkezinde, ana meydana sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan bu özel 208 m² dubleks daire, 1. ve 2. katlarda yer almaktadır. Aile yaşamı için ideal olup; okullar, toplu taşıma, süpermarketler, kafeler, restoranlar ve spor alanlarına yakın konumdadır.

Attiki Odos otoyolu ve Ymittos çevre yoluna yalnızca 5 dakikada ulaşılabilmektedir. Havalimanı ise sadece 13 km uzaklıktadır.

Temel Özellikler

  • Alan: 208 m²
  • Arsa: 198 m²
  • Yatak odası: 3
  • Banyo: 2
  • Katlar: 1. ve 2. kat
  • Yapım yılı: 2005
  • Yenileme yılı: 2018
  • Enerji sınıfı: B
  • Müsaitlik tarihi: 01/11/2026

• Evcil hayvan kabul edilir

Konut, iç mimar gözetiminde modern standartlara göre yenilenmiş olup; konfor, işlevsellik ve estetiği bir arada sunmaktadır. Tüm yasal işlemleri tamamlanmış ve devre hazır durumdadır.

Denize uzaklık: 14,3 km.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 7520
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
520 000 € 4160 €/m²
  • Nesne kodu 8412
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 3615 €/m²
  • Nesne kodu 11035
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 6
Satılık
590 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 11348
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
674 650 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 11617
  • Metrekare 279 m²
  • Rooms 5
Satılık
405 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 13804
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 2244 €/m²
  • Nesne kodu 16355
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 8
Satılık
472 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 18107
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1379 €/m²
  • Nesne kodu 19026
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 7
Satılık
525 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 23786
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği