Satılan

Satılık - Arsa 12200 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6
  • Nesne kodu 3253
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 12200 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 12200 metrekare Selanik’te.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
855 000 € 282 €/m²
  • Nesne kodu 20474
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
640 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 21016
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
5 000 000 € 720 €/m²
  • Nesne kodu 21029
  • Metrekare 6938 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
10 200 000 € 646 €/m²
  • Nesne kodu 21936
  • Metrekare 15786 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 24467
  • Metrekare 17112 m²
  • Denize uzaklık 2670 m

Bülten aboneliği