Satılık - Yatırım, iş 580 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi Taksi
320 000 €
552 €/m²
Property 32309 photo 1
Property 32309 photo 2
Property 32309 photo 3
Property 32309 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Denize mesafe: 27000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık iş amaçlı 580 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 1179 €/m²
  • Nesne kodu 5580
  • Metrekare 356 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 15904
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
440 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23617
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
260 000 € 1793 €/m²
  • Nesne kodu 32145
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
320 000 € 551 €/m²
  • Nesne kodu 32309
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
450 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 45150
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği