Satılan
İstek üzeri
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 75 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Atina'da satılık 75 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur ve 2 yatak odası, mutfaklı oturma odası, bir banyodan oluşmaktadır. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır ve şehir manzaralıdır, .Ayrıca çelik kapı, asansör ve ısıtma bulunmaktadır.

Grekodom Development Mouzenidis Grubu'nun bir yatırım projesini satılık olarak sunuyoruz

Proje, anahtar teslimi Grekodom Development garanti edilip teslim edilecektir.

Tesis, en yeni malzemeler kullanılarak en son teknolojilere göre 2018 yılında tamamen yenilenmiştir!

Mülk sahibinin isteği doğrultusunda, İngiliz tarzında yapılmış, iç düzen değiştirilmiş, yeni elektrik tesisatı, hidrolik ve sıhhi tesisat tesis edilmiş, tüm pencereler çift camlı pencereler ile değiştirilmiştir. Banyolarda gerekli  ısı teknolojisi kurulmustur,

Daire, şehir merkezinde, Ulusal Arkeoloji Müzesi'nden de Omonia metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Atina Ulusal Arkeoloji Müzesi, Yunanistan'ın en büyük arkeoloji müzesi ve antik Yunan sanatına adanmış dünyanın en önemli müzelerinden biridir.

19. yüzyılın sonunda Yunanistan'ın dört bir yanından antik eserleri barındırmak ve korumak ve   tarihi, kültürel ve sanatsal değerlerini sergilemek üzere kurulmuştur. Günümüzde, Atina şehrinin en popüler anıtlarından biridir.

Vergi orani % 3.09

Konum

Benzer öğeler

Satılık
255 000 € 3591 €/m²
  • Nesne kodu 36505
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 36641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3064 €/m²
  • Nesne kodu 36694
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 36811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 36888
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
180 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 37128
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 37430
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 220 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 37455
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği