İstek üzeri
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 74 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
368 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 56724
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
378 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 56725
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 4950 €/m²
  • Nesne kodu 56726
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 56727
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 5128 €/m²
  • Nesne kodu 56728
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5154 €/m²
  • Nesne kodu 56729
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 5063 €/m²
  • Nesne kodu 56730
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 56762
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
675 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 56769
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Nesne kodu 56770
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği