Satılık - Müstakil ev 215 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu Lefkimmi
98 000 €
456 €/m²
Property 31847 photo 1
Property 31847 photo 2
Property 31847 photo 3
Property 31847 photo 4
Property 31847 photo 5
Property 31847 photo 6
Property 31847 photo 7
Property 31847 photo 8
Property 31847 photo 9
Property 31847 photo 10
Property 31847 photo 11
Property 31847 photo 12
Property 31847 photo 13
Property 31847 photo 14
Property 31847 photo 15
Property 31847 photo 16
Property 31847 photo 17
Property 31847 photo 18
Property 31847 photo 19
Property 31847 photo 20
Property 31847 photo 21
Property 31847 photo 22
Property 31847 photo 23
Property 31847 photo 24
Property 31847 photo 25
Property 31847 photo 26
Property 31847 photo 27
Property 31847 photo 28
Property 31847 photo 29
Property 31847 photo 30
Property 31847 photo 31
Property 31847 photo 32
Property 31847 photo 33
Property 31847 photo 34
Property 31847 photo 35
Property 31847 photo 36
Property 31847 photo 37

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 215 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1149 €/m²
  • Nesne kodu 63893
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
85 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 38756
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
125 000 € 1237 €/m²
  • Nesne kodu 62151
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
110 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 33544
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği