Satılan
İstek üzeri
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1969
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 47 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Atina'da satılık 47 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur ve bir yatak odası, oturma odası, bir mutfak, bir banyodan oluşmaktadır. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır ve şehir manzaralıdır,  .Ayrıca çelik kapı, asansör ve ısıtma bulunmaktadır.

Daire Atina'nın merkezinde, ünlü Victoria meydanına (metro hattı yeşil) 500 metre, Attiki meydanına 600 metre ve metro istasyonuna (kırmızı hat) ve Atina'nın ulusal tren istasyonuna 600 metre mesafede yer almaktadır.

Tesis, en yeni malzemeler kullanılarak en son teknolojilere göre 2018 yılında tamamen yenilenmiştir!

Sahibinin talebi doğrultusunda iç mekan İngiliz tarzında yapılmış, düzen değiştirilmiş, yeni elektrik tesisatı, hidrolik ve sıhhi tesisat montajı yapılmış, tüm pencereler çift camlı pencereler ile değiştirilmiştir. banyolarda ısı yalıtım teknolojisi gerekli tüm banyo armatürleri kurulmustur.

Vergi orani  3.09%

Konum

Benzer öğeler

Satılık
255 000 € 1976 €/m²
  • Nesne kodu 41779
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2186 €/m²
  • Nesne kodu 41871
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 41930
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 4205 €/m²
  • Nesne kodu 41938
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 42073
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 42136
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2584 €/m²
  • Nesne kodu 42461
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42575
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2454 €/m²
  • Nesne kodu 42639
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 42667
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği