Satılık - Villa 380 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler
2 100 000 €
5526 €/m²
Property 3136 photo 1
Property 3136 photo 2
Property 3136 photo 3
Property 3136 photo 4
Property 3136 photo 5
Property 3136 photo 6
Property 3136 photo 7
Property 3136 photo 8
Property 3136 photo 9
Property 3136 photo 10
Property 3136 photo 11
Property 3136 photo 12
Property 3136 photo 13
Property 3136 photo 14
Property 3136 photo 15
Property 3136 photo 16
  • Nesne kodu 3136
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 380 m²
  • Arazi büyüklüğü 1030 m²
  • Bölge Selanik çevresi
  • Location Selanik - Banliyöler (Selanik)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Diğer olanaklar: солнечная система нагрева воды, беседка с барбекю, пекарня для хлеба, посажены деревья и церквушка с колокольной
  • Denize mesafe: 32 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 380 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 € 5526 €/m²
  • Nesne kodu 3136
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 32 m
Satılık
1 700 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 22692
  • Metrekare 900 m²
  • Rooms 14
Satılık
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 48914
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 56444
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 900 000 € 3694 €/m²
  • Nesne kodu 56758
  • Metrekare 785 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63241
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 63316
  • Metrekare 1050 m²
  • Rooms 11

Bülten aboneliği