1 500 000 €
287 €/m²
Property 3124 photo 1
Property 3124 photo 2
Property 3124 photo 3
Property 3124 photo 4
Property 3124 photo 5
Property 3124 photo 6
Property 3124 photo 7
Property 3124 photo 8
Property 3124 photo 9
Property 3124 photo 10
Property 3124 photo 11
Property 3124 photo 12
Property 3124 photo 13
Property 3124 photo 14
Property 3124 photo 15
Property 3124 photo 16
Property 3124 photo 17
Property 3124 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Chalkidiki’de satılık iş amaçlı 5230 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 2959
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 500 000 € 286 €/m²
  • Nesne kodu 3124
  • Metrekare 5230 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8030
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 300 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 11687
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 500 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 22827
  • Metrekare 1072 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 30864
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği