İstek üzeri
Property 3070 photo 1
Property 3070 photo 2
Property 3070 photo 3
Property 3070 photo 4
Property 3070 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 17: 12 спальных, 5 гостиных, 6 санузлов + отдельная квартира 30м2
  • Diğer olanaklar: плюс отдельная квартира для персонала 30 кв.м
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 604 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 14340
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
6 000 000 € 2 200 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 20057
  • Metrekare 1168 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 700 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 22692
  • Metrekare 900 m²
  • Rooms 14
Satılık
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 22829
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 8
Satılık
850 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 28968
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 29014
  • Metrekare 850 m²
  • Rooms 8
Satılık
540 000 € 1687 €/m²
  • Nesne kodu 30840
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği