Satılan
İstek üzeri
Property 30560 photo 1
Property 30560 photo 2
Property 30560 photo 3
Property 30560 photo 4
Property 30560 photo 5
Property 30560 photo 6
Property 30560 photo 7
Property 30560 photo 8
Property 30560 photo 9
Property 30560 photo 10
Property 30560 photo 11
Property 30560 photo 12
Property 30560 photo 13
Property 30560 photo 14
Property 30560 photo 15
Property 30560 photo 16
Property 30560 photo 17
Property 30560 photo 18

Ayrıntılar

  • Karlılık: 10,00%
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 48 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Atina'da satılık 48 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur ve bir yatak odası, oturma odası, bir mutfak, bir banyodan oluşmaktadır. Dairenin ön cephesi şehir manzaralı olup ayrıca asansörlü ve ısıtmalıdır.

Mouzenidis Grubu'nun Grekodom Development şirketimizin bir yatırım projesini satılık olarak sunuyoruz

Proje, anahtar teslimi Grekodom Development tarafından tamamlanmadan önce teslim edilecek ve garanti edilecektir.

Daire, Karaiskaki'nin meşhur meydanına 300 m uzaklıkta Metaksourgeio bölgesinde yer almaktadır.

Mahalle, Atina'nın tarihi merkezine yakın, doğusunda Kolonos, batısında Kerameikos ve kuzeyinde Gazi yer almaktadır. Metaxourgeio, mimar Christian Hansen tarafından inşa edilmiştir. Adını 1875'e kadar bu alanda bulunan ipek imalat fabrikalarından almıştır. (Metaksi Yunancada ipek anlamına gelir). Geçtiğimiz yüzyılın ortasında, Atina kenti hızlı gelişmeye başladığında, Etksourgeio bölgesi, başkentin kültürel ve ticari kalbi olmuştur.

Binanın elverişli konumu ve şehrin merkezine kolay erişim, yaşamak veya kiralamak için mükemmel bir şekilde uygundur.

Tesis, en yeni malzemeler kullanılarak en son teknolojilere göre 2018 yılında tamamen yenilenmiştir!
Sahibinin talebi doğrultusunda iç mekan İngiliz tarzında yapılmış, düzen değiştirilmiş, yeni elektrik tesisatı, ve sıhhi tesisat montajı yapılmış, tüm pencereler çift camlı pencereler ile değiştirilmiştir. banyolarda ısı yalıtım teknolojisi gerekli tüm banyo armatürleri yenilenmiştir.
Vergi geçişi% 3.09

Proje Mayıs 2018'e kadar tamamlanacak.

Bir yatırım fırsatı olarak mülk sahibi kiracıya yüksek ve istikrarlı gelir getirebilir. Daha ayrıntılı :

      Yatırım tutarı: 80.000 + harcama = 87.200 Euro

         Yıllık kapasite:% 70

                              ADR: günde 50 avrodan

              Yıllık gelir: 12.775 Euro

           Yıllık giderler: 3.833 Euro

Vergi sonrası net gelir: 8.942 Euro

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
den 720 € /her ay 8 €/m²
  • Nesne kodu 61571
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 450 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 63557
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1
Kiralık
den 850 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 64720
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
52 500 € 2625 €/m²
  • Nesne kodu 65789
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
200 000 € 1388 €/m²
  • Nesne kodu 65792
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5
Satılık
500 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 65814
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği