Satılık - Arsa 5015 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Sarti
450 000 €
89 €/m²
Property 2984 photo 1
Property 2984 photo 2
Property 2984 photo 3
Property 2984 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 700 km
  • Havaalanına uzaklık: 97 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 5015 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 210 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 47698
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
550 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 48411
  • Metrekare 12300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
450 000 € 436 €/m²
  • Nesne kodu 48797
  • Metrekare 1030 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
490 000 € 480 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 59627
  • Metrekare 10576 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
450 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 60598
  • Metrekare 8245 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
550 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 60806
  • Metrekare 4462 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
520 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 60865
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
500 000 € 651 €/m²
  • Nesne kodu 61264
  • Metrekare 768 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61317
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
450 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 62182
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği